Instytut Socjologii i Kognitywistyki UwB, Plac NZS 1, 15-420 Białystok tel./fax (85) 745-7104, e-mail: isoc@uwb.edu.pl, sekretariat - pok. 35A (parter) - MAPA

„KUŹNIA KOMPETENCJI” – tu najlepsi wspierają najlepszych!

Studentko, Studencie - chcesz być bardziej konkurencyjna/-y na rynku pracy? Marzysz o ciekawej, inspirującej pracy? Weź udział w bezpłatnym projekcie „KUŹNIA KOMPETENCJI” – tu najlepsi wspierają najlepszych!

 Od 11 września na Uniwersytecie w Białymstoku studenci mogą zapisywać się do udziału w wyjątkowym projekcie „Kuźnia Kompetencji”. Każdy jego uczestnik nie tylko zyska nowe umiejętności i przejdzie szereg certyfikowanych szkoleń, ale też – nawiąże kontakt z pracodawcami. Podczas realizacji wspólnych projektów studenci i pracodawcy będą mieli okazję do wzajemnego poznania swoich oczekiwań. Efektem może być… dobra, ciekawa praca! A wszystko to – bezpłatnie!

ZGŁOŚ SIĘ DO PROJEKTU: http://kuzniauwb.pl/

Uniwersytet w Białymstoku zaprasza studentów dwóch ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich do skorzystania z wyjątkowej okazji do podniesienia swoich kompetencji poszukiwanych przez pracodawców. Nasza uczelnia rozpoczyna właśnie realizację trzech projektów dofinansowanych przez Unię Europejską: 

W ramach projektu studenci z poszczególnych wydziałów będą mogli wziąć udział w:

1)      zajęciach warsztatowych,

2)      certyfikowanych szkolenia,

3)      pracach projektowych.  

Zakres zajęć wykracza poza plany studiów, a osoby prowadzące zajęcia to wysokiej klasy specjaliści z odpowiednimi uprawnieniami i doświadczeniem zawodowym oraz praktycy zatrudnieni u potencjalnych pracodawców.

Więcej: http://www.uwb.edu.pl/zadania-projektowe

Udział w tych zajęciach (bezpłatnych!) da Ci mnóstwo korzyści:

  • podniesiesz kompetencje informatyczne, zawodowe, przedsiębiorczości, językowe, komunikacyjne, pracy w grupie – potwierdzimy to zaświadczeniami i certyfikatami;
  • zdobędziesz certyfikaty uznawane i rozpoznawalne przez pracodawców;
  • uzyskasz bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą;
  • będziesz miał/miała możliwość znalezienia pracy u pracodawców uczestniczących w projekcie!

ZGŁOŚ SIĘ DO PROJEKTU: http://kuzniauwb.pl/


Szczegóły projektów
dostępne są na stronie http://www.uwb.edu.pl/kuznie-kompetencji oraz u wydziałowych koordynatorów – ekspertów ds. współpracy z pracodawcami : 

  • Wydział Matematyki i Informatyki- pani dr Anna Rybak, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wydział Biologiczno-Chemiczny - dr Ewa Oleńska, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wydział Historyczno-Socjologiczny oraz Wydział Filologiczny - pani dr Ewelina Waśko-Owsiejczuk, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wydział Pedagogiki i Psychologii - pani dr Barbara Dudel, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wydział Ekonomii i Zarządzania oraz Wydział Prawa - pani Monika Garwolińska , email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro Projektów: Wschodni Ośrodek Transferu Technologii, Uniwersytetu w Białymstoku

  1. M. Curie-Skłodowskiej 14 / pokój nr 506

15-097 Białystok

Godziny otwarcia: pon. – pt. 7.30-15.30

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie zostaną o tym poinformowane przez koordynatorów wydziałowych.Tagged under KUŹNIA KOMPETENCJI
Styczeń 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31