stażyści uwb v2.2 v1Drodzy Studenci II stopnia socjologii! 😊
Program stażowy realizowany w ramach współpracy agencji Isobar i Instytutu Socjologii staje się już tradycją. Jak co roku - serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne z osobami organizującymi staże!
Jeśli zastanawiacie się nad wzięciem udziału w rekrutacji, chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat działalności Isobar, realizacji staży w oddziale w Białymstoku, czy harmonogramu rekrutacji na rok akademicki 2019/2020, serdecznie zapraszamy!

13.12., godz. 13:00, s. 108a, Instytut Socjologii, Uniwersytet w Białymstoku. Widzimy się! 😊

Więcej informacji u koordynatora staży w Instytucie Socjologii: dr Ewy Dąbrowskiej-Prokopowskiej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)