Erasmus+. Wyjazdy pracowników do krajów programu i stowarzyszonych

Data: 29.10.2023
Miejsce wydarzenia: Dział Współpracy Międzynarodowej UwB

Szanowni Państwo, od 9 października uruchomiona została rekrutacja na wyjazdy pracowników w ramach programu Erasmus+ w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych (STA) oraz na wyjazdy w celach szkoleniowych (STT) do krajów programu i krajów stowarzyszonych (KA 131). Rekrutacja będzie trwała od 9 do 29 października 2023 r.

Z uwagi na fakt, że większość z umów jest jeszcze na etapie przedłużania na kolejne lata, wykłady w semestrze letnim mogą dotyczyć tylko dwóch uczelni: UNIVERSITY OF EASTERN FINLAND oraz UNIVERSITA DEGLI STUDI "G. D'ANNUNZIO" CHIETI-PESCARA.

Wyjazdów szkoleniowych (STT) to ograniczenie nie dotyczy.

Szczegóły: https://uwb.edu.pl/aktualnosci/erasmus-wyjazdy-pracownikow-krajow-programu-i-stowarzyszonych-7006.html