Wielka Wyborcza Gra o Białystok

05.11.2014

baner-debata-wielka-gra-UwBZadaj pytanie przyszłemu prezydentowi!
Politechnika Białostocka, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Uniwersytet w Białymstoku oraz białostocki oddział Gazety Wyborczej zapraszają studentów i pracowników uczelni do udziału w akademickiej debacie wyborczej z kandydatami na prezydenta Białegostoku.
Spotkanie odbędzie się w środę 5 listopada 2014 r., w samo południe, w Centrum Nowoczesnego Kształcenia PB przy ul. Zwierzynieckiej 16.

Chcemy pytać kandydatów o sprawy ważne dla społeczności akademickiej i dla naszego miasta. To mogą być także WASZE pytania. Na propozycje, o co powinniśmy zapytać pretendentów do prezydenckiego fotela, czekamy do wtorku, 4 listopada, do godziny 24.00.

Jak zgłosić pytanie?
Wystarczy napisać mail na adres: debata@bialystok.agora.pl
UWAGA: Prosimy o konkretne merytoryczne pytania dotyczące spraw ważnych dla uczelni, Białegostoku i jego mieszkańców,
o długości nieprzekraczającej 250 znaków. Pytania nie mogą być kierowane do konkretnego uczestnika debaty – chcemy by szansę odpowiedzi na najważniejsze pytania miał każdy z 7 kandydatów.

Odwiedź stronę wydarzenia na Facebook-u