Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025

25.09.2024

Dziekan oraz Rada Wydziału Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku mają zaszczyt zaprosić na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2024/2025.

Wykład inauguracyjny „Socjologia wobec AI i rewolucji informacyjnej. Procesy społecznej adaptacji i konsekwencje upowszechnienia nowych technologii” wygłosi dr hab. Dominik Batorski, reprezentujący Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego.

Data i miejsce: 1 października 2024 r., sala 108A, WS UwB,  godz. 12:00.

zaproszenie.jpg