Lista rankingowa z rekrutacji do programu tutorskiego – Wydział Socjologii 17 czerwca 2024

Logo Wydziału Socjologii

Do programu tutorskiego w ramach projektu Regionalna Inicjatywa Doskonałości zgłosiło się czworo studentów kierunku socjologia.
1.        Krzysztof Miszkin  (pierwszy rok studiów I stopnia)
2.        Grzegorz Jemieljańczuk (pierwszy rok, II stopnia)
3.        Wiktoria Rutkowska (I rok, I stopnia)
4.        Jan Popławki (2 rok, I stopnia)

W dn. 17 czerwca odbyły się rozmowy rekrutacyjne z wybranymi tutorami (dr Emilią Kramkowską i dr Małgorzatą Skowrońską).

Ustalono listę rankingową:

Tutor: dr Emilia Kramkowska